Szpachla wypełnia przestrzenie – zobacz możliwości

Ten kit jest przeznaczony do naprawy małych dziur lub wgnieceń w częściach stalowych, takich jak panele samochodowe. Jest bardzo podobny do kitu naprawczego do winylu, ale przeznaczony do innego zastosowania. Metalowy wypełniacz naprawczy jest dostarczany w dwuczęściowym zestawie, z klejem i utwardzaczem.

Wypełniacz do metalu jest świetny do wielu rzeczy. Jest bardzo łatwy w użyciu, szybko schnie i pozostawia bardzo gładkie wykończenie. Jest również bardzo trwały i wytrzyma wiele nadużyć przez lata, nie wykazując żadnych oznak zużycia.

Tak więc, jeśli masz małe wgniecenie lub dziurę w stalowym panelu, ten produkt będzie w stanie załatać go w naprawdę szybki i łatwy sposób. Jest również naprawdę tani!

Szpachla epoksydowa – szpachla samochodowa

Szpachla epoksydowa samochodowa https://www.dlalakierni.pl/szpachle-samochodowe to jeden z najbardziej zaawansowanych rodzajów szpachli. Występuje w zestawie z dwoma oddzielnymi komponentami, które współpracują ze sobą, tworząc bardzo mocne wiązanie epoksydowe.

Szpachla epoksydowa jest bardzo podobna do szpachli poliestrowej, ale jest o wiele bardziej zaawansowana. Ma znacznie większą wytrzymałość i trwałość, a także może być stosowana do wypełniania znacznie większych wgnieceń.

Epoxy jest idealny do wypełniania bardzo dużych wgnieceń lub dziur w samochodzie. Może być stosowany do wielu rzeczy, w tym naprawy paneli, naprawy dużych otworów i wypełniania pustych przestrzeni, że nie można dostać się do inaczej. Jest również bardzo łatwy w użyciu, a dwa składniki są mieszane razem, aby utworzyć bardzo szybki, silny epoksyd. Po wyschnięciu, będzie tworzyć bardzo gładkie i równe wykończenie, dzięki czemu bardzo trudno jest zauważyć, że naprawa została wykonana.