Quad Lock

quad lock

Quad Lock jest producentem akcesoriów dla motocyklistów. W swej ofercie posiada m.in. etui na telefony wraz ze stabilnym i odpornym na trudne warunki mocowaniem dostosowanym specjalnie do wymiarów kierownicy motocyklowej. W jego asortymencie znajdują się również wodoodporne bezprzewodowe głowice ładujące, a także pokrowce przeciwdeszczowe oraz szkła hartowane chroniące telefon przed wpływem czynników atmosferycznych.

Quad Lock – uchwyty do smartfona dedykowane motocyklistom

Uchwyty do telefonu firmy Quad Lock produkowane są z myślą o motocyklistach, a zatem charakteryzują się dużą wytrzymałością i niezwykłą stabilnością nawet w czasie szybkiej jazdy. Uchwyty posiadają możliwość montażu na kierownicy, w sztycy widelca motocyklowego lub do lusterka. Tworzone są z nylonu wypełnionego szkłem i okucia ze stali nierdzewnej, a połączone z nim etui wytwarzane są z poliwęglanu, TPU oraz miękkiej mikrofibry. Obudowy zaprojektowane są w taki sposób, że pochłaniają i rozpraszają energię uderzenia, z kolei dwustopniowa blokada ułatwia szybki demontaż telefonu.

Akcesoria zapewniające ochronę przed czynnikami zewnętrznymi

Telefon umocowany przy motocyklu jest szczególnie narażony na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Dlatego Quad Lock ma w swojej ofercie również szkła hartowane oraz pokrowce przeciwdeszczowe, które chronią nie tylko przed opadami, ale zabezpieczają ekran smartfona oraz jego porty przed kurzem czy błotem. Ciekawym rozwiązaniem jest także wodoodporna bezprzewodowa głowica ładująca.