Wyświetlacz biegów do motocykla – bo rozmiar ma znaczenie!

wyświetlacz biegów motocykla

Wyświetlacz biegów to w motocyklach niewielki element, który jest niedoceniany, a jednak zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Szybkie i precyzyjne wyświetlanie aktualnie wrzuconego biegu w jednośladzie zapewnia nie tylko komfort jazdy, ale niweluje możliwość pomyłki i w najgorszym przypadku – nawet uniknięcia wypadku.

Podstawowe cechy produktu

Wiele dostępnych na rynku modeli można otrzymać nie tylko w szerokiej gamie kolorów, czy różnych wielkości, ale także z dodatkowymi, przydatnymi cechami. Jedną z nich jest wodoszczelność, która stanowi niezwykle ważną funkcję, ponieważ nie trzeba martwić się o to, że wyświetlacz zostanie uszkodzony podczas jazdy w złych warunkach atmosferycznych. Zazwyczaj także światło wskaźnika dopasowuje się do oświetlenia jakie panuje w otoczeniu motocykla.

Wskaźniki biegów – dlaczego są potrzebne?

Producenci wskaźników biegów motocykli zadbali o to, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na rynku zatem dostępne są modele w różnych rozmiarach. Jeden będzie preferować małej wielkości, poręczny wyświetlacz, kiedy druga osoba będzie usatysfakcjonowana sprzętem większych rozmiarów, gdzie zmiana biegów od razu będzie rzucać się w oczy. Wyświetlanie biegów przydaje się nie tylko poczatkującym motocyklistom, a wiedzą o tym przede wszystkim doświadczone osoby. Przy jeździe motocyklem bezpieczeństwo powinno być stawiane w pierwszej kolejności. Dodatkowo każdy wyświetlacz posiada instrukcję obsługi, z którą poradzi sobie każdy, nawet jeżeli jest to jego pierwszy montaż.

Wyświetlacz biegów do motocykla jest dostępny do kupienia na Moto-Tour.