Ile kosztuje wynajem samochodu w Krakowie?

wypożyczalnia samochodów kraków cennik

Cena wynajmu samochodu Kraków najczęściej uzależniona jest od rodzaju auta oraz od terminu wynajmu. Każda wypożyczalnia samochodów na swojej stronie internetowej umieszcza aktualny cennik wynajmu samochodu w Krakowie, dzięki czemu można błyskawicznie porównać wszystkie oferty i wybrać te najkorzystniejsze.

Dodatkowe opłaty za wynajem

wypożyczalnia samochodów kraków cennik

Wypożyczalnia samochodów Kraków cennik podaje nie tylko za wynajem auta, ale również za dodatkowe opłaty na które należy zwrócić szczególną uwagę. Opłaty dotyczą najczęściej dodatkowych akcesoriów albo rozbudowanych pakietów usług. Opłaty mogą być naliczone na przykład za podstawienie wybranego auta we wskazane miejsce albo za udostępnienie kierowcy fotelika dziecięcego lub bagażnika na dach. Cena wynajmu samochodu Kraków może zwiększyć się również wtedy, gdy planuje się wyjazd za granicę. Pamiętać należy także o tym, że nie wszystkie wypożyczalnie w standardzie auta mają nawigację. Najlepsza oferta dostępna jest tutaj.

Ile trzeba zapłacić za dodatkowe funkcjonalności?

Jak wspomniano powyżej przy wypożyczaniu samochodu należy zwrócić uwagę na dodatkowe funkcjonalności. Jeżeli chodzi o wynajem fotelika dla dziecka, to zazwyczaj kosztuje on 150 zł na czas wynajmu. Wiele wypożyczalni oferuje nie tylko samochód, ale również możliwość wynajęcia kierowcy. W sezonie zimowym przydać mogą się również łańcuchy zimowe, które kosztują około 300 zł za cały czas wynajmu. Wspomniany powyżej system nawigacji GPS, to z kolei wydatek w granicach 40zł na dobę.