Brawurowa jazda po torze wyścigowym Poznań

Brawurowa jazda z niesamowitą prędkością to najskrytsze marzenie wielu mężczyzn. Z niezwykle ciekawą propozycją dla wszystkich fanów szybkiej jazdy wychodzi niezawodny, a zarazem największy w naszym kraju tor wyścigowy Poznań. To tutaj za kółkiem wymarzonego wozu  sportowego, każdy mężczyzna może w pełni sprawdzić swoje umiejętności motoryzacyjne. 

Położenie toru wyścigowego w Poznaniu

Tor w Poznaniu bez wątpienia należy do jednego z najbardziej znanych tego typu obiektów w Polsce. 

Jego dogodne położenie na granicy Ławicy oraz Przeźmierowa sprawia, ze każdy kierowca może tutaj z łatwością dojechać, by następnie dobrze się bawić za kółkiem wybranego wozu sportowego. 

Gładka oraz równa nawierzchnia tego toru sprawia, ze każdy kierowca, zarówno amator jak i zawodowiec może tutaj z niesamowitą prędkością pokonywać znaczne odległości. 

Każda osoba może tutaj zakupić voucher, który to z pewnością okaże się niesamowitym prezentem dla każdego fana szybkiej jazdy. Bilet ten daje bowiem możliwość na niesamowitą przejażdżkę po torze najnowocześniejszymi, sportowymi wozami. 

Dogodne warunki toru w Poznaniu

Tor Poznań powstał w latach 1975-1977 na terenie, na którym wcześniej znajdowały się pasy startowe Portu Lotniczego Poznań – Ławica. Obecnie jest on podzielony na dwa obiekty: 

– tor do jazdy samochodowo motocyklowej

– oraz niezawodny tor kartingowy

Obie nitki posiadają szerokość aż dwunastu metrów, dzięki czemu jazda jest w pełni bezpieczna oraz zawsze sprawia niesamowitą przyjemność. Z kolei idealnie gładka nawierzchnia idealnie nadaje się zarówno do jazdy sportowej, jak i bardziej wyczynowej.

Każdy kierowca zainteresowany brawurową jazda ma tutaj do wyboru niezawodne Lamborghini, Ferrari oraz wiele innych, ekskluzywnych pojazdów sportowych.