Kierowca rajdowy – to możliwe

Któż z nas w dzieciństwie nie marzył, by zostać kierowcą rajdowym świetnego, sportowego auta? Kto z nas choć raz nie chciał poprowadzić Porsche, Ferrari czy Lamborghini, których na próżno szukać na polskich drogach? Teraz jest to możliwe. Tor Olsztyn oferuje wszystkim tym, co chcą choć przez chwile poczuć dreszczyk emocji – niezwykłe atrakcje w sportowej otoczce. Co to oznacza? Przekonaj się sam. 

1. Samodzielnie czy z kierowcą?

Na Torze Olsztyn można zarówno samodzielnie, jak i z kierowca rajdowym pokonać ciekawą trasę wyścigową i przeżyć emocje, które znają tylko profesjonalni rajdowcy. Jak tego dokonać? Wejdź na stronę, zapoznaj się z nasza ofertą, znajdź interesujący cię termin, zapisz się na niego i wybierz auto, które cię interesuje. Do wyboru masz wiele różnych modeli. Od Porsche 911 Carrera, Nissan GTR, Ford Mustang po modele bardziej zapierające dech w piersi jak np.: V-STORM czy Ariel Atom. 

2. Popularny tor do wyścigów

Tor Olsztyn oferuje kierowcom asfaltową nawierzchnię oraz 2 km trasę, która na pierwszy rzut oka może wydawać się banalnie prosta. Jednak zapewniamy, iż wielu kierowców po wejściu do wymarzonego auta nie zawsze radzi sobie z jego pokonaniem. Przed jazdą czeka cię szybki instruktaż wykonany przez naszych kierowców – rajdowców, którzy będą czuwać nad twoim bezpieczeństwem oraz komfortem jazdy. Dodatkowo, w tym miejscu poznasz wielu miłośników tego pasjonującego sportu i przeżyjesz spora dawkę adrenaliny. 

Tor wyścigowy Olsztyn stał się miejscem spotkań i wypadów weekendowych dla wielu osób. Warto odwiedzać stronę organizatorów, by być na bieżąco z nowościami i aktualnymi promocjami.