Jak skorzystać z preparatu ADBL Vampire Liquid ?

ADBL Vampire Liquid to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych na rynku środków do usuwania pyłu z klocków hamulcowych. Dzięki płynnej konsystencji, niesamowity preparat z dużą łatwością rozpyla się praktycznie na każdej powierzchni, dzięki czemu można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dzięki neutralnemu pH nie ma ryzyka uszkodzenia poszczególnych elementów nadwozia.

Jak skorzystać z preparatu?

W pierwszej kolejności należy dokładnie rozpylić środek na zanieczyszczonych powierzchniach. Pamiętać należy jedynie o tym, aby czyścić chłodne elementy. Naniesiony środek należy zostawić na około 3-5 minut. Jeżeli istnieje taka konieczność to środek można wypracować specjalną gąbką albo pędzelkiem. Po tym okresie wystarczy dokładne spłukać swoje auto. Jeżeli efekty pracy nie są satysfakcjonujące, to czynność powyżej opisaną należy powtórzyć drugi raz.

O czym należy pamiętać?

Aby zwiększyć skuteczność preparatu ADBL Vampire Liquid warto najpierw dokładnie umyć felgi z bieżących zabrudzeń. Pamiętać należy także i o tym, że w żadnym wypadku nie można pozostawić preparatu do całkowitego wyschnięcia. Jeżeli istnieje taka możliwość to warto wykonać próbę preparatu na mało widocznym miejscu. ADBL Vampire Liquid to jeden z tych preparatów, który powinien być przechowywany w chłodnym miejscu. Należy chronić go nie tylko przed promieniowaniem słonecznym, ale również przed przemarzaniem